< ATAMA BEKLEYEN ZİRAAT MÜHENDİSİ VE VETERİNERLERDEN BÜYÜK HAMLE | ziraat fakültesi | Tarım haberleri Son dakika tarım haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ATAMA BEKLEYEN ZİRAAT MÜHENDİSİ VE VETERİNERLERDEN BÜYÜK HAMLE
29 Şubat 2012 Çarşamba Saat 10:22
İkinci gazete ilanı yayınlatan genç ziraat mühendisi ve veteriner arkadaşları kutluyoruz.

Belirsizlik içerisinde beklemenin çözüm olmadığını dile getiren ziraat mühendisi ve veteriner hekimler bir an önce son atamnın yapılması için gazete ilanı yayımlattırdı. kararlı ve ısrarcı tutumdan dolayı tebrik ederiz. Bu ilana umarım bakanlık ve yetkililerin cevabının bu hafta içerisinde yapılması beklenmektedir.

gazete ilanı metni.

Bu yazı toplamda 15321 defa okundu.
dilek başbuğ
ATAMAAAA
ilanı veren arkadaşları çook tebrik ediyorum umarım sesimizi duymuşlardır gerçekten de müşerref hocamın dediği gibi para için değil ülkeye bi şekilde faydalı olmak için bu çaba
16 Ağustos 2012 Perşembe Saat 13:14
tülay tuncer
SES VERİN
artık atamaları duyunca acaba demekten sıkıldık bize ne zaman sıra gelecek? bekle bekle sabrımız tükeniyor kimse farkında değil...
20 Haziran 2012 Çarşamba Saat 17:38
Mustafa
Baytar
Yedi yıldır mezunum kpss sınavıyla Tarım müdürlüklerinde çalışan baytar meslektaşlarımı görünce bunlar gerçekten veteriner fakültesinden nasıl mezun olmuşlar diye kendime sual ediyorum...memleketin tarım ve hayvancılık konusunda neden ayağa indirgendiğini daha iyi algılamış oluyorum bu şekildeki elemanları görünce...devlete kapak at yan gel yat salla başı al maaşı demek bu olsa gerek...memleketin vay haline kardeşim
23 Nisan 2012 Pazartesi Saat 15:49
Tüm Yorumları Göster(4)